Nena i merr jeten djalit 8 vjec dhe 11 vjec. Video

SHBA- Një ngjarje ka tronditur Shtetet e Bashkuara të Amerikës pasi një nënë i mori jeten dy djemtë e saj të vegjël.

Ngjarja e cila ndodhi në Brox, Nju Jork ka lënë të shokuar banorët e zonës dhe jo vetëm. Kur officerët hynë fillimisht në banesë gjeten trupat e femijeve.

Policia u lajëmrua nga fqinjët pasi kishin dëgjuar zhurmat e gruas që thoshte ‘çfarë kam bërë’, ‘çfarë kam bërë’.

Gruaja vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Djemtë ishin të moshave 8 dhe 11 vjeç. Babai i tyre shprehet i tronditur për lajmin, ai mbërriti në banesë 30 minuta pasi kishte shkuar nje ngjarje shume e rende dhe e pa imagjinushme te bej nena dicka te tille.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *