Nena porosit patate te skuqura. Por nuk i besoj syve cfare gjen aty brenda

Nena me te birin kane shkuar ne restorant per te ngren dicka te shpejte dhe kane porositur patate te skuqura. Si gjithmon patatet e skuqura jane te shijshme per femijet por kur kamarieri ka sjell pjaten nena eshte befasuar pasi gjen brenda saj nje gozhd.

E shqetesuar nga kjo ngjarje ka marr policin ne telefon dhe me pas ka mbarritur policia ne restorant ku ka degjuar shqetesimin e nenes.

Por pronari i lokalit i kerkon te falur dhe ka thene ka qene nje gabim nga shpejtesia. Ndaj sot cdo gje e keni falas nga une.

Ndaj beni kujdes kur hani patate te skuquara se mund te gjeni brenda gjera qe nuk ju shkon ne mendje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *