Vjehrri sulmon nusen që kapi në krevat me te dashurin dhe thote: Unë k*rvar jam vetë moj

Një video e pazakontë ka mbërritu në redaksinë e JOQ Albania, ku tregohej qartazi drama e një familjeje shqiptare me djalin në emigracion.

Videoja e filmuar, mendohet në një prej fshatrave të Librazhdit, tregonte momentin kur vjehrria kapi në shtrat nusen e djalit me dashnorin e saj.

Në dhomën e gjumit hyn e gjithë familja, përfshirë edhe kunetërit e vajzës të cilët nisin ta shajnë rëndë. Në vidon e dytë po të siguruar nga JOQ Albania, shihet biseda me vjehrrit pasi nusja e mbështjellë me batanije dëgjon qortimet e tyre.

Vjehrri ka në duar një bastun, ndërsa vjehrra e qëllon me jastëk. Ky i fundit i drejtohet me fjaë të ashpra duke i thënë: Unë jam çu kam ble ëmbëlsira për kët kur kam qenë smurë! Po unë k*rvar jam vetë moj…

Le te shpresojmë që vajza do merret në mbrojtje nga Policia e Shtetit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *