Nëna shtatzën i merr jetën djalit 2 vjec dhe më pas qëllon veten

SHBA-Një nënë shtatzënë qëlloi për vdekje fëmijën e saj e me pas veten.

33 vjeç, dhe djali i saj 2-vjeçar, pa emër, u gjetën të vdekur të mërkurën në mbrëmje brenda shtëpisë së babait të saj.

Nena ishte afërsisht gjashtë muajsh shtatzënë dhe babai i saj mendonte se ajo po flinte gjume ne shtepi me djalin por me vone ai zbuloi ngjarjen e rende.

Ai u shpresh se sot eshte një ditë jashtëzakonisht e vështirë për familjen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *