Pas debatit komshiu hedh komshiun nga kati i shtatë i pallatit

ITALI. Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Milano ku pas nje debati mes dy komshinjve njeri prej tyre ka vrare tjetrin dhe me pas e ka hedhur komshiun nga pallati nga kati i shtate.

Pasi vrau komshiun vrasesi ka vrar dhe veten nga ngjarja e rende.
Policia ka ardhur ne vend ngjarje dhe ka gjeture njerin nga trupat poshte pallatit dhe me pas ka gjetur dhe trupin tjeter te pa jete.

Nje ngjarje shume e rende qe ka nisur per nje fjale goje dhe ne fund ka perfunduar me dy humbje jete. Viktimat ishin te kombesise italiane dhe ngjarja ka tronditur opinionin publik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *