Nikola 12-vjeçare iken pa len gjurme: Jam mirë, po s’ju them se ku jam!

Policia bëri një apel urgjent për informacion për të ndihmuar në gjetjen e një vajze 12-vjeçare të zhdukur, e cila nuk pranon t’i tregojë familjes se ku ndodhet.

Nikola 12 vjeç, u pa për herë të fundit nëpër qytet ditën e djeshme.

Ajo ka patur kontakte me familjen e saj për të thënë se është mirë, por nuk do të zbulojë vendndodhjen e saj, sipas Policisë së Mançesterit, për arsye të paditura.

E mitura me tipare të rregullta, trup të gjatë e të dobët dhe flokë të kuqe është shpallur në kërkim dhe familjarët e saj po e kërkojnë dëshpërimisht.

Nuk dihet nëse ka qenë ajo vetë që ka kominukuar me familjarët apo dikush tjetër pas saj, ndërkohë që motivet për të mos treguar vendndodhjen e saj për familjarët, kanë hedhur hije të forta dyshimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *