Një shqiptare e prekur/ E konfirmon nena e saj: Imë bijë e infektuar..

    Italia prej pak ditësh është në alarm prej Koronavirusit, kur deri më tani janë raportuar 6 të vdekur dhe mbi 230 të prekur.

    Midis të prekurve bëhet me dije se është edhe një shqiptare dhe njoftimin e ka dhënë nëpërmjet një statusi në “Facebook” mamaja e saj.

    Mësohet se ajo është një vajzë nga Lezha që jeton në Itali./tch/

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *