Një shqiptare e prekur/ E konfirmon nena e saj: Imë bijë e infektuar..

  0
  240

  Italia prej pak ditësh është në alarm prej Koronavirusit, kur deri më tani janë raportuar 6 të vdekur dhe mbi 230 të prekur.

  Midis të prekurve bëhet me dije se është edhe një shqiptare dhe njoftimin e ka dhënë nëpërmjet një statusi në “Facebook” mamaja e saj.

  Mësohet se ajo është një vajzë nga Lezha që jeton në Itali./tch/

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here