Nuk po gjen qetësi, pas Koronavirusit, Italia goditet nga një tërmet i fortë

  0
  134

  Italia prej pak ditësh është në alarm prej Koronavirusit, kur deri më tani flitet per 230 të prekur.

  Para pak minutash një tërmet i fortë me magnitudë 4.7 i shkallës rihter ka prekur Kosenzan.

  Tërmeti ka qenë shumë në sipërfaqe dhe janë ndjerë lëkundje shumë të forta, deri më tani nuk ka raport për të lënduar apo dëme materiale.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here