Nuk do ta besoni se kush eshte vajza ne foto. Sot eshte femra me e bukur Shqiptare

Ajo eshte nje nga ikonat e bukurise shqiptare. Eshte vajza e pare qe eshte shpallur Mis ne vendin tone.

Edhe pse vitet po kalojne ajo ende eshte nje ikone bukurie.

Ajo eshte Valbona Selimllari.Ajo është aktive dhe në rrjetet sociale, ku ndan shpesh foto me ndjekësit e saj. Së fundmi, bukuroshja shqiptare është rikthyer shumë vite pas në kohë, duke kujtuar momente nga adoleshenca. Ajo shihet me flokë të shkurtë gjë të cilën nuk e kemi parë te ajo pasi u bë figurë publike duke u portretizuar gjithnjë me flokët e gjatë. E buzëqeshur dhe në njërën prej tyre me syze, Valbona shihet teksa ka veshur rroba për djem por që sërish e bëjnë të ketë shumë hijeshi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *