Nuk ndalen termetet ne Ballkan. Ja ku ishte epiqendra

Diten e sotme Kroacia eshte lekundur nga nje termet me një magnitudë prej 4.1 në shkallën Rihter.

Ndersa Greqia eshte lekundur 2 dite me pare po nga nje termet tjeter.

Po ashtu dhe Shqiperia eshte lekundur nga nje termet i lehte diten e enjte prane qytetit te Korces.

Dhe ne Turqi ka pasur lekundje termeti kete jave.

Por ne Kroaci nuk raportohen deme dhe cdo gje ka shkuar mire. shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *