Olsi Hajdari flet për here te parë pas ngjarjes: Që prej asaj dite…

  0
  150

  Olsi Hajdari i cili ka humbur bashkëshorten e tij Rezartën disa ditë pas martesës, ka qene i ftuar në emisionin Shqiperia Live ne Top channel.

  Në intervistë ai ka treguar se nuk qëndron më në dhomën e tij të gjumit, duke shtuar se mban me vete gjithnjë unazën e Rezartës pasi e ka dashur dhe vazhdon ta doje ende.

  “Atë e kam dashur shumë shumë. Perkohësisht do të qëndroj këtu”,

  Unë nuk kam fjetur më aty që prej asaj dite, nuk ma bën zemra të fle aty. Unazën e ruaj, e mbaj me vete”,  tha Olsi Hajdari.

  Më poshtë intervista e plotë

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here