Olsi Hajdari zbulon misterin nga spitali: I gjithe faji është i imi…

  Ngjarja në fshatin Xhyrë të Librazhdit ka tron ditur te gjithë opinion shqiptar.

  I riu Olsi Hajdari pas daljes nga spitali ka treguar ngjarjen qe ndodhi 5 dite pasi ai u martua me vajzën 19-vjecare Rezarta Hajdari

  Ai ka treguar se atë natë, para se e bashkëshortja të gjendej e pajete, ata kane ngrene darke si zakonisht.

  ‘Hengrem darke dhe shkuam te fleme. Une mora nje mangall me prush dhe e vendosa ne dhome pasi ishte ftohte. Mbylla deren dhe rame te flinim por me pas nuk mbaj mend asgje, nuk di as kush me coi ne spital as si me cuan ne spital”, ka thene Olsi Hajdari, i mbijetuar i ngjarjes.

  Pjesëtarët e familjes së ciftit kane hedhur poshte lajmet e shperndara per hel mim apo per vetehe lmim te ciftit duke sqaruar se ne fakt ngjarja ka ardhur si pasoje e qendrimit te mangallit me prush brenda dhomes se ciftit me dyer e dritare te mbullura.

  Por nga ana tjeter grupi i hetimor ende nuk ka dale me nje konluzion të prerë per kete ngjarje

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *