Pas arrestimit të Elsa Lilës, Olti Curri thumbon keq kengetaren qe e donim kaq shume

Lajmi i Elsa Liles ka shokuar te gjithe artistet shqiptar nje nga keta dhe Olti Curri ka bere nje deklarate te forte per te.

Olti Curri ka thumbuar në Insta Story një foto të Elsa Lilës me kryeministrin Edi Rama dhe përbri shkruan:

”Ju kam thënë që asnjëherë gjërat dhe njerëzit nuk janë ashtu siç duken! Ju dh*jefsha gangsterëve të Hip Hop-it që i këndojnë kokainës dhe vetëm sheqerin e petullave kanë parë.

Tani presim cfare do te ndodh me kengetaren ne ditet ne vazhdim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *