Pas ‘gjyqit’ të mbrëmshëm, Donaldin e përqafojnë por ai i revoltuar i dërgon një ‘mesazh’ Bora Zemanit

    E mbrëmshmja ishte një natë e një debati shumë të madh në Big Brother Vip. Pasi Donaldi Veshaj dhe Beatrix Ramosajt iu bë një ‘gjyq’ për lidhjen mes tyre debatet kanë vazhduar edhe pas spektaklit.  Aktori ka diskutuar me Antonelën rreth situatës së tij me Bora Zemanin.

    Ai vijonte të këmbëngulte se nuk kishte marrë asnjë shenjë prej saj, qoftë brenda shtëpisë së Big Brother, qoftë edhe jashtë saj, gjatë kohës që çifti ka qenë i ndarë.

    “Po dal unë i keqi këtu. Thjesht kam puthur, thjesht kam dhuruar diçka kur më ka ardh për ta bërë, dhe kam dalë i keqi e kupton?. Dhe kur pres diçka nga një njeri tjetër dal prap i keqi unë”, ka thjënë ai.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *