Pas natës së djeshme vjen lajmi trondites për Luizin ditën e sotme

0
216

Nje lajm i keq vjen per Luizin diten e sotme pasi instagrami i tij eshte mbyllur pasi ai u gezua shume kur mesoj se ai kishte mbi 600 mije ndjekes.

Pas problemeve qe u pat per autorsin e instagramit te tij dhe nderrimit te emrin nga Luiz Ejlli ne Ina Ejlli instagrami i tij u mbyll.

Nuk dihet se kjo adres eshte mbyllur dhe cpo kurdiset pas saj por ne ditet ne vazhdim pritet te zbulohet e verteta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here