Pasi peson aksident humb jeten i riu shqiptar ne Gjermani

Humb jeten ne moshen me te bukur shqiptare ne Gjermani. I riu quhej Masar Ymeri, me origjinë nga Vushtrria e Kosovës.

Masari ka humbur jeten ne aksident ku ai nuk ka arritur te jetoje nga plaget e marra.

Informim
Me pikëllim dhe dhembje të thellë
ju njoftojmë që pas një aksidenti të rëndë në Gjermani, tragjikishtë humbi jetën më i dashuri i familjes tonë Masar Mujamet Ymeri
Ceremonia e varrimit do bëhet më datë 31.08.2023 në ora (18:00)
Në varrezat e fshatit Lumi i Madh.
Me pikëllim të thellë familja Ymeri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *