Pëllumb Pipero e kthen me fund, me pas e perplas gotën në mes të shtëpisë (VIDEO)

  0
  35

  Mjeku Pëllumb Pipero është ndër mjekët që gjatë periudhës së pandemisë së Covid-19, është kthyer në “burim informacioni” për qytetarët, me këshilla për të qëndruar të shëndetshëm.

  Së fundmi, mjeku ka zgjedhur të largohet pakëz nga stresi dhe mbingarkesa e ditës në spitalin Infektiv dhe ka mbledhur miqtë në shtëpinë e tij. Pasi ngre dolli për ta, Pipero e kthen me fund verën dhe gotën e hedh në mes të shtëpisë.

  Ndiqni videon:

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here