Po raportonte ngjarjen ne Bullgari, spikerja s’mban dot lotët gjatë transmetimit LIVE (VIDEO)

  0
  132

  Një spikere e AlsatM nuk ka mundur t’i mbajë lotët teksa jepte lajmin për tra gjedinë e rëndë që ndodhi sot në Bullgari ku humbën jetën 46 persona, shqiptarë të Maqedonisë së Veriut.

  Ajo ka qarë dhe është ndalur duke mos mundur të vazhdojë.

  Kujtojmë që të paktën 46 persona, shqiptarë nga Maqedonia e Veriut, gjetën vd ekjen në rrethana tra gjike në orët e para të mëngjesit të djeshem, pasi autobusi me të cilin udhëtonin u përfshi nga flakët në një autostradë në perëndim të Bullgarisë.

  Në mesin e jeteve te humbura kishte edhe fëmijë. Shtatë të mbijetuar po trajtohen ndërkohë në spitalin e kryeqytetit bullgar, Sofje.

  Për të parë videon klikoni KETU

  NO COMMENTS

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here