Po shkonte ne shkolle. Humb jeten 17 vjecari shqiptar

0
162

GREQI- Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Greqi ku mesohet se nje djal 17 vjecar ka humbur jeten diten e sotme.

17-vjeçar quhej Enea Topi dhe eshte aksidentuar ne Kavalle.

I riu ka humbur kontrollin e motorit dhe ka perfunduat poshte rrotave te kamionit.

Ai ishte nje student dhe ishte duke shkuar ne shkolle.

Zoti e prefte ne paqe dhe i dhente kurajo familjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here