Porositi krah pule ne fastfood. Shikoni cfare gjen brenda qytetari. foto

Një qytetare nga Tirana ka denoncuar së fundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA cilësinë e ushqimit në Burger King. Ajo ka porositur krah pule, por siç shihet edhe nga videoja, qytetarja tregon edhe puplat që i kanë mbetur mishit të pulës.

Qytetarja shkruan:

Pershendetje joq! Krah pule plus pupla gratis king burger. Ja dhe fatura! Anonim plz

Te ushqehesh ne shqiperi eshte nje sfid ku eshte e frikshme te konsumosh ne fastfood.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *