“Pse nuk mbajte zi për humbjen e ish-presidentit Bujar Nishani?”/ Beniada iu kthehet komentuesve

Modelja Beniada Nishani është pyetur në Instagramin e saj pse nuk mbajti zi për ish-Presidentit Bujar Nishani.

Beniada e cila hyri në Big Brother Vip, e njohur si mbesa e Nishanit tregon se dhimbja për një mik, nuk tregohet në Instagram. Duke iu përgjigjur një komentueseje modelja tregon se nuk e ka njohur nga afër ish-Presidentin Bujar Nishani, pasi ishin miq të largët.

“ Beniada sido që të keni shkuar me familjen e xhaxhi Bujarit t’i duhet ta kishe nxjerrë te faqja jote se ai është njeriu jot, mos i humb vlerat që ke marrë”, shkruan një komentuese.

Beniada: Me shumë dashuri dua t’ju tregoj se respekti dhe dhimbja për një person që nuk është mes nesh, nuk tregohet nga Instagrami. S’e kam pasur fatin asnjëherë ta njoh nga afër, nuk ishte xhaxhai im, por kushëriri i babit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *