Publikohen foto se kush ishin kushurinjt qe humben jeten ne aksidentin qe humben jeten 5 shqiptarë

Humbja e jetes te 5 shqiptareve ne Greqi diten e djeshme ishte nje lajm tragjik per te gjithe shqiptaret.

Diten e sotme jane publikuar emrat dhe foto nga personat qe humben jeten.

Ata jane Besim Muçaj, Ilir Daçi, Ergin Peposhi, Ardit Peposhi, Gazment Brahaj. Shoferi i makinës ka qenë një 55-vjeçar, ndërsa pasagjeri në vend të parë një 50-vjeçar.

Ata ishin nisur ne Greqi per te punuar si punonjes sezonal per mbledhjen e qershiave.

Ergin dhe Ardin Peposhi ishte kushërinj (djem xhaxhai)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *