Publikohet për herë të parë foto e Luizit me të motrën. Shikoni sa shumë ngjajnë. Foto

Luizi Ejlli eshte nje nga personazhet me te forte ne BBV dhe eshte njeriu me i perfolur ne rrjetet sociale per lojen e tij ne BBV.

Ai ka treguar se nje nga pikat e tij te dobet eshte familja nena dhe motra e tij pasi babai nuk jeton me.

Por nje foto qarkullon diten e fundit ne internet ku shikohet Luizi me motren e tij.

Ne i urojme fitore dhe bashkim sa me te shpejte me familjen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *