Për 4 ditë mblidhet shuma e madhe me dollarë për Luizin në ‘GoFundMe’

Diten e shtune eshte hapur nje llogari ne ‘GoFundMe’ per te mbledhur para per Luizin. Kjo eshte bere nga familja e tij pasi eshte konfirmuar nga kunati Sokol Tahiri

Por shuma rritet cdo dite dhe kontribuesit shtohet. Diten e marte shikohet se shuma ka shkuar 13.400 dollar. Por shuma e plote do te jete 250.000 dollare.

Nese kjo shume kapet do te jete nje nga surprizat me te medha qe do te perjetoj Luizi pas daljes nga BBV.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *