Publikohet videoja që nxjerr zbuluar gjithçka/ Dalja e Sabianit ishte përgatitur 6 orë më parë?

  0
  92

  Produksioni i Big Brother VIP zbulohet keq, dalja e Sabianit ishte përgatitur 6 orë më parë?

  Këtë javë në nominim në shtëpinë e BBV kanë qenë Iliri, Monika dhe Sabiani pasi këta të fundit u konsideruan se kishin thyer rregullat e shtëpisë. Më pak i votuar nga publiku rezultoi Sabiani, gjë që çoi edhe në eliminimin e tij nga shtëpia. Reagimet e trishta për këtë lajm ishin të shumta nga banorët.

  Një detaj nxjerr zbuluar daljen e Sabianit, të përgatitur disa orë më parë

  Në një video të regjisorit dhe njëkohësisht partnerit në jetë të Arbana Osmanit, Eduart Grishaj, e filmuar 6 orë më parë, duket njëri prej montazhierëve duke montuar klipin dalës të Sabianit. Megjithatë, ai u rikthye në shtëpi për shkak të topit që kishte marrë kur ishte futur në fillim në shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here