Puthja e Borës me Donaldin ishte e gjitha një skenar? Ja si qëndron e vërteta

  Mbrëmja e së premtes në “Big Brother Vip” ishte një mbrëmje e mbushur plot emocione dhe do të mbahet mend nga të gjithë. Donald Veshaj dhe Bora Zemani na dhuruan emosione të forta dhe na bëë që të gjithë nga shtëpitë tona të bërtisnin të njëjtën gjë “Puthe”.

  Madje dita e djeshme iu dedikua vetëm dyshes në të gjithë Shqipërinë, ku “Mirëmëngjes, Mirëdita, Mirëmbrëma dhe Natën e Mirë” iu kushtuan vetëm atyre, Donaldit dhe Borës.

  Ndërkohë ditën e sotme në “Fun Club” u diskutua pikërisht për këtë moment edhe puthjen e shumë komentuar të tyre, çiftit që ishin ndarë prej disa muajsh.

  E ftuar në studio, Desara tha se shumë mund të dyshojnë se është shoë, por ajo që shohin sytë nuk të zhgënjen asnjëherë.

  Gjithashtu të njëjtin mendim me të ka ndarë dhe Iva Tiço e cila tha se asnjë skenar nuk mund ta bëntë atë lloj shkëndie

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *