Ard Daullxhiu i ben thirrje te forte Arbana Osmanit ja cfare i kerkon

    Ard Daullxhiu, i njohur ndryshe si “i mjeri më i famshëm në Shqipëri”, së fundmi ka bërë një thirrje publike për moderatoren e emisionit “Big Brother Vip” Arbana Osmani.

    I ftuar në emisionin Expuls, gazetari i thotë atij që të futet në “Përputhen” që ndjekësit e tij të shumëfishohen.

    Ardi jo vetëm që pranoi , por shtoi se kërkon që të futet në “Big Brother Albania VIP”, pasi dhe ai është VIP.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *