Ard Daullxhiu i ben thirrje te forte Arbana Osmanit ja cfare i kerkon

  0
  31

  Ard Daullxhiu, i njohur ndryshe si “i mjeri më i famshëm në Shqipëri”, së fundmi ka bërë një thirrje publike për moderatoren e emisionit “Big Brother Vip” Arbana Osmani.

  I ftuar në emisionin Expuls, gazetari i thotë atij që të futet në “Përputhen” që ndjekësit e tij të shumëfishohen.

  Ardi jo vetëm që pranoi , por shtoi se kërkon që të futet në “Big Brother Albania VIP”, pasi dhe ai është VIP.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here