Quiz: A do të mbijetoje si emigrant në Amerikë?

  0
  184

  Ëndrrën amerikane fillimisht duan ta prekin të gjithë, pastaj e provojne dhe…Shumë gjëra nuk janë siç i imagjinonin! Jo të gjithë njerëzit mund t’ja dalin të jetojnë si emigranë në USA dhe jo vetëm, kjo, për arsye nga më të ndryshmet. Ju, si e njihni veten?/anabel/

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here