Qytetari shkon te blej kos ne supermarket ne Lushnje por cuditet cfare gjen brenda

0
8778

Pasi bleu kos ne market qytetari nga Lushnja eshte cuditur nga ajo qe gjen brenda.

Pasi mori kosin dhe e ka hapur kosi ishte i mykur dhe nese do ta kishte konsumuar do te kishte pasoja ne shendetin e tij.

Qytetari:

Ja ca prodhon kompania —– dhe i nxjerr ne shitje per ne qytetaret , ka kontroll nga aku apo jan miqt e pronarit. I blere ne supermarket. Sa e hapa me ra myku ne pjate.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here