Romeo Veshaj reagon pas videos së Jonidës me Florin: “S’do mend..”

  0
  130

  Pas daljes së videos së fundit të Florit me Jonidën, të gjithë ishin sy e vesh nga i dashuri i këngëtares, Romeo Veshaj.

  Nuk ka vonuar shumë dhe Romeo ka reaguar nëpërmjet një InstaStory me videon e “Xha Sulos” ku thot: S’do mend, u prish dynjaja fare.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here