Romeo Veshaj reagon pas videos së Jonidës me Florin: “S’do mend..”

    Pas daljes së videos së fundit të Florit me Jonidën, të gjithë ishin sy e vesh nga i dashuri i këngëtares, Romeo Veshaj.

    Nuk ka vonuar shumë dhe Romeo ka reaguar nëpërmjet një InstaStory me videon e “Xha Sulos” ku thot: S’do mend, u prish dynjaja fare.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *