“Rroga 700 mijë lekë”/ Rama që në mëngjes jep lajmin e mirë: Hapet puna e re për…

Diten e sotme kryeministri Rama ka zbuluar një tjetë investim që krijon vende të reja pune për të rinjtë dhe të rejat shqiptare dhe te gjithe qe duan te fillojne pune duhet te aplikojne tek ky hotel ku behet fjale per 80 vende pune me rroge shumne te mire.

Rama tregon se ne Tiranë është hapur hoteli me 5 “yje” Radisson Collection i cili ofron për punonjësit paga minimale 700 mijë lekë të vjetëra.

Ja se si shprehet ai:”LAJM I MIRË Çel dyert në Tiranë hoteli me 5 yje Radisson Collection, një investim i shkëlqyer, 80 vende pune si fillim, paga minimale 700 mijë lekë të vjetëra RESPEKT”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *