Rudina Dembacaj i habiti të gjithë, nuk do ta besoni cfarë i bën ish bashkëshortit

    Moderatorja Rudina Dembacaj eshte në qender t mediave pas ndarjes nga bashkeshorti i saj Aleks dhe lidhjen me ish deputetin edhe pse ajo akoma nuk e ka pranuar kete të fundit publikisht

    Por sot ajo i ka habitur të gjithë me postimin e saj ë Instagram duke postuar një foto me të, për të treguar se tashmë ai është një djalë beqar

    “Aleksi çun beqar,“-shkruan ajo duke e shoqëron batutën me një shkelje syri.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *