Rudina dhe Marku marrin valixhet dhe largohen nga Shqiperia

  0
  166

  Aktorja Rudina Dembacaj ka publikuar për herë të parë një foto, ku shfaqet duke u puthur në buzë me Mark Frrokun.

  Sot çifti u nisën për një udhëtim dhe Rudina sapo zbuloi se ata ndodhen në Belgjikë ku kanë vizituar një ekspozitë.

  Më pas aktorjaka postuar një foto shumë romantike ku çifti shfaqen duke u puthur në shi. Rudina ka treguar më herët se është e dashuruar kokë e këmbë me Markun.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here