Sabiani hyri dhe doli nga Big Brother/ Reagon per here te pare vajza e tij

  0
  65

  Mbrëmjen e djeshme, Sabiani u eleminua nga shtëpia e “Big Brother Vip”.

  Mirëpo këngëtari u rikthye përsëri për të vazhduar lojën pasi me të ishte bileta e kthimit.

  Sabiani në fillim e refuzoi këtë mundësi duke u shprehur se është e pakuptimtë pasi publiku e zgjedhi si më pak të preferuarin.

  Pasi u rikthye përsëri, vajza e Sabianit ka reaguar për këtë situatë në rrjetet sociale.

  “Ba sot tregove shumë”, ka shkruar Keisi.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here