Shqipëria lekundet nga tërmeti diten e sotme/ Ja sa ballë ishte dhe epiqendra…

  0
  113

  Një tjetër lëkundje sizmike është regjistruar në orët e para të mëngjesit në vendin tonë.

  Sipas EMSC, tërmeti me magnitudë 3.5 Rihter ka rënë pranë Golemit në orën 02:03 të mëngjesit.

  Lëkundja është ndjerë dhe në rrethina, ndonëse nuk ka qenë shumë e fortë dhe fatmirësisht nuk ka pasur dëme.

  E gjith vjeshta ka qene e mbushur me termete te lehta ne vendin tone po dhe ne zonen e ballkanit por fatmiresisht cdo gje ka shkuar mire.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here