Së shpejti fillon Love Story/ Alketës i del skandali: Vajzat që do hyjnë në emision e bëjnë me lek me burra…

  Klea Shkurti është një prej pretendenteve që do të marrë pjesë në këtë kompeticion. “Princesha” e Alketa Vejsiut pëlqen gazetarinë, modelingun dhe organizon evente të ndryshme me VIP-a.

  Klea është një emër shumë i njohur në Tiranë, pasi pëlqen të reklamojë luksin e saj, udhëtimet e shtrenjta me shpenzime mar ram.endëse dhe jetën e natës. Si i ben parate nje vajze modeste ne Tirane?

  Gojet e liga flasin per Klean si nje vajze shoqeruse qe pa.guhet shume mire nga djemte ne Tirane dhe me gjere

  Vajza e dyte quhet Enxhi Haxhiu. Edhe kjo “princeshe” njihet për jetën e luksit dhe ekspozimin e hi reve. Në fakt a janë keto vajza shembulli që duhet të promovojmë në ekran?

  Fotot e postuara në rrjetet sociale i lënë shumë pak vend imagjinatës

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *