Dhe i ha dhe i djég/ I tha te dua si moter po Graniti i ben prape surprize Fifit: Sheila dhe Semi e telendisin; Turp te kesh…

  Banorët e ‘Big Brother VIP’ vendosën dje ta festonin suksesin e provës javore duke konsumuar disa prej frutave të cilat përfituan nga kjo s fidë. Semi i kërkoi që këtë gjë ta përgatiste Graniti i cili pranoi me kënaqësi.

  Teksa po e vëzhgonin gjatë punës së tyre, Sheila nuk nguroi t’i hidhte ish-futbollistit një batutë e cila nuk u prit me të njëjtin humor edhe nga ana tjetër.

  “Po e përgatit me dashuri për Semin”, i tha Sheila-Granitit.

  Pas kësaj shprehjeje Graniti shkoi dhe pjatën ia çoi surprizë Fifit.

  Semi: Më ofendove që ike ashtu. Unë ta kërkova dhe nuk kishe pse ia lije Fifit

  Graniti: Ju nuk talleni dot me mua

  Sheila: Ishte shaka, po tregohesh shumë i vogël që reagove ashtu për një shaka

  Paloma zgjodhi të ndërhynte në këtë përballje.

  Paloma: Hë se e di unë si je ti. Kështu i bën gjërat

  Sheila: Mos u fut në këtë muhabet, mos fut sp ica

  Paloma: Të kemi parë ne ty, zysha e “Bigut”.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *