Shikoni se sa eshte rritur Zaho. Edi Rama poston foton e djalit

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto të djalit të tij, Zaho pak para fillimit të ndeshjes Kukësi-Laçi, në stadiumin “Kukës Arena”, i cili u inagurua këtë të shtunë.

Zaho ka zbritur në fushën e blertë dhe shihet teksa luan me top. Kujtojmë se kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga djali i tij i vogël Zaho dhe ministret Elisa Spiropali e Evis Kushi, kanë marrë pjesë në inagurimin e stadiumit të ri të Kukësit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *