Shkoi ne plazh humb jeten mengjesin e sotem plazhisti ne Vlore

0
346

Shkoi te lahej ne plazh humb jeten diten e sotme 80 vjecari. Ngjarja ka ndodhur ne Vlore ne oren 08:10 ne mengjes.

Shtetasi K.P. ka shkuar ne plazhin e vjeter ne Vlore dhe mendohet se ka pesuar arrest kardiak ne ato momente.

Mjeket kane shkuar ne vendngjarje por cdo gje ka qene e kote pasi 80 vjecari ka humbur jeten.

Policia dhe grupi hetimor kane shkuar ne vendngjarje dhe po punojne per shkaqet ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here