Shkoje te lahet ne det humb jeten 55 vjecari diten e sotme

0
381

Shkoje te lahet ne det humb jeten 55 vjecari. Nje lajm i hidhur vjen nga Fieri ku mesohet se ka humbur jeten nje 55 vjecar ne plazhin e Darëzezës.

55 vjecari ishte duke dalur nga deti ku ka pesuar infarkt.

Ngjarja ka ndodhur ne oren 13:10 dhe 55 vjecari nuk ka arritur te jetoj nga infarkti qe ka pesuar.

Policia ka shkuar ne vendngjajre per zbuluar shkaqet e ngjarjes transmeton shiko.news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here