Shkon ne market per te blej sallam gruaja ve duart ne koke nga ajo qe shikon.Foto

Si gjithmon te blesh ushqime ne Shqiperi eshte problem pasi AKU ben nje sy gjume dhe ditet qe Shqiperia eshte nje vend ku qumeshti eshte me uj djathi me niseshte dhe perimet me kimikate dhe askush nuk nderhyn. Ndaj te jetosh ne shqiperi eshte nje sfide. Cdo dite duhet te kesh kujdes ashtu si kjo zonje qe shkon te blej sallam por kur shkon ne shpi ai ishte i mykur.

Ja se si shprehet:”Pershendetje, e bleva sot ne nje supermarket dhe shiko se cme doli shyqyr zotit qe se hengri djali vogel.

A kontrollon njeri se ca shitet ne supermarkete po na hel mojne me dadhje. ju lutem ppublikojeni se do ket plot raste te tilla. Faturen e hodha nuk e kam ruajtur. Shpresoj te merren masat e nevojshme!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *