Shkon ne market per te bler nje qese me perime. Shikoni cfare gjen brenda

Një blerës u cudit kur u kthye në shtëpi nga marketi dhe gjeti një grenzë të gjallë në një qese me perime që sapo kishte blerë.

Ena, 28 vjeç do te gatuante nje tave me perime por kur hapi qesen gjeti nje grenz te madhe.

Tashme cdo gje qe ndodh ne e postojme ne rrjetet sociale dhe Ena keshtu beri postoj fotot ne instagram.

Per fat te mire ajo shpetoi pasi ngrenia e nje ngrenze mudn ti hapte probleme por gjera te tilla ndodhin dhe shperndau kete postim per ti treguar se duhet te kemi kujdes gjerat qe blejme pasi ne to mund te kete gjera qe nuk te shkone ne mendje dhe duhet te jemi me te kujdesshem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *