Shokohet interneti, Blendi Fevziu mbjell flokët? Ja cfare postoi ai

0
259

Gazetari i njohur Blendi Fevziu ka habitur ndjekësit me disa foto që ka publikuar në profilin e tij në Instagram.

Fevziu në to shfaqet disa herë si një femër, foto këto të krijuara përmes montazhit.

Gazetari thotë se fotoja që ka fituar me shumicë votash si më e pëlqyera është kjo me flokë kaçurela.

“Pas nje votimi 24 oresh kjo foto e pare fitoi me shunice te ndjeshme votash.

E ndjekur nga fotoja dyte”.

“Falenderoj edhe nje klinike qe me ofroi te me mbjelle floket dhe te mi beje kacurrela si ketu. Po une preferoj te mbetem si ne foton e fundit. 😂. Jam sh komod ashtu”, shkruan gazetari.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here