Ndahet nga jeta aktorja 46 vjecare nuk arriti dot ta mposhte semundjen.

0
1824

Aktorja Melanie Clarke Pullen ka nderruar jete ne moshen 46 vjecare. Nje nga aktoret me te mira dhe plot talent.

Melani ishte nje aktore shume e mire dhe ka pasur mbi supe shume role te bukura ajo ka luajtur ne A Dinner Full of Herbs të Catherine Cookson në ITV dhe në filmin Ordinary Love, ku luajtën Liam Neeson dhe Lesley Manville.

Ajo ka luajtur me qindra role por semundja e rende qe i ra e largoj ate nga bota e artit dhe e filmave.


Pasi u diagnostikua fillimisht me semudnej te pa sherueshme në janar 2019.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here