Shqiperia mundet 1-0 nga Turqia

  0
  141

  Kombëtarja shqiptare luajti mbremjen e djeshme në Stamboll nje ndeshje pothuajse perfekte kunder perfaqesueses se Turqise.

  Fati ishte ne anen e turqve , te cilet arriten nje fitore vetem ne minutat e fundit fale nje gabimi te portierit koqezi

  Trajneri dhe lojtaret mbeten te zhgenjyer por nuk e fshehen faktin se realizuan nje loje te bukur.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here