Friday, May 20, 2022


HomeShqiperia mundet 1-0 nga Turqia
Array

Shqiperia mundet 1-0 nga TurqiaKombëtarja shqiptare luajti mbremjen e djeshme në Stamboll nje ndeshje pothuajse perfekte kunder perfaqesueses se Turqise.

Fati ishte ne anen e turqve , te cilet arriten nje fitore vetem ne minutat e fundit fale nje gabimi te portierit koqezi

Trajneri dhe lojtaret mbeten te zhgenjyer por nuk e fshehen faktin se realizuan nje loje te bukur.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments