Monday, May 23, 2022
HomeKëngëtarja tregon arsyet e rënies drastike nga pesha
Array

Këngëtarja tregon arsyet e rënies drastike nga peshaKëngëtarja Celine Dion ka vendosur t’i kthejë përgjigje kureshtjes së gjithë ndjekësve të saj lidhur me rënien drastike në peshë.

Këngëtarja me fame botërore ka thënë se gjendja e saj shëndetësore është mjaft e mirë dhe se humbja në peshë i atribuohet pasionit të saj të ri, baletit, që e praktikon katër herë në javë.

“Unë po punoj shumë. Më pëlqen të lëviz dhe prandaj kam humbur shumë peshë”- u shpreh Dion, 51-vjeçe, e cila duket më elegante se kurrë më parë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments