“Sikur nuk ka tjeter..” Rudina Dembacaj flet per sherrin me Mark Frrokun, ja kush u be shkak

  Aktorja e humorit Rudina Dembacaj e nisi vitin duke treguar publikisht lidhjen e re me Mark Frrokun, por si çdo çift, edhe ata kanë zënka sidomos gjate kesaj peridhe iszolimi.

  Periudha e karantinës ka ndikuar tek të gjithë familjet, prandaj aktorja dhe moderatorja rrëfeu se si televizori u bë shkak i sherrit.

  Në një intervistë për emisionin “Rudina”, Dembacaj tha:

  “Plasi një sherr i paparë për televizorin sepse Marku po shikonte një serial, unë nuk e kisha ndjekur dot serialin…plasi një super sherr: jo po televizori im, televizori jot, sikur nuk kemi televizor tjetër në shtëpi.

  Po për hir të së vërtetës nuk do na kishte qëlluar që të kalonim kaq shumë kohë së bashku, bashkë dhe me fëmijët dhe na ka ndikuar shumë shumë mirë. Familja e Markut dhe unë jemi të dyja shumë të përshtatura, kemi të njëjtën gjuhë dhe të njëjtin humor”.

  Ndërkohë, karantinën po e kalon në rreth të madh, me Markun, fëmijët, prindërit dhe mbesën e tij

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *