Friday, May 20, 2022


HomeSozia e Edi Rames fotografohet ne Gjermani, habiten te gjithe, shikoni sa...
Array

Sozia e Edi Rames fotografohet ne Gjermani, habiten te gjithe, shikoni sa i ngjan (Foto)Foto e një personi te ngjashem me kryeministrin shqiptar Edi Rama ka habitur të gjithë shqiptaret.

Ne foton me poshte duket nje personi i ulur ne një stacion metroje në Leipzig të Gjermanisë duke pritur me telefonin në dorë, i veshur me një pallto të zezë dhe kapele në kokë.

Ngjashmëria e tij me Edi Ramen është mjaft e madhe.

Nëse se nuk do ta kishim pare sot në Durrës, nuk do të kishte dyshim se ai do të kishte udhëtuar për në Gjermani.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments