Tani eshte e kuruar deri ne detaje por ja si dukej Bora Zemani bjonde kur jepte motin ne televizion/foto

Bora Zemani eshte nje nder moderatoret me te dashura te publikut. Ajo gjthmone ka dalluar per kembet e gjata , buzeqeshjen e bukur dhe floket brun.

Moderatorja e njohur ka nje karriere te suksesshme ne ekran.Vite me pare ajo ka qene prezantuese moti dhe ne videon e publikuar ne rrjetet sociale duket shume nga sot. Moderatorja shfaqet me nje look krejtesisht ndryshe, me floket bionde dhe me me pak kilograme.

Kujtojme se Bora eshte nene e nje djali te quajtur Arbor i cili e shoqeron mamin edhe ne pune. Vogelushi eshte njohur nga afer me konkurrentet e “Per’puthen’ dhe ka rrembyer zemrat e te gjitheve.

Ne nje prej punatave Arbori ka hyre papritur ne studio ndersa mami Bora e largoi me shpejtesi dhe ju kerkoi falje te gjitheve.

“Me falni se mu prish emisioni nga djali. Vetem se duhet te me shohesh nga aty jo ne studio” tha Bora duke iu drejtuar djalit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *