Monday, May 23, 2022
HomeTërmet në Juglindje të vendit, ja ku ishte epiqendra
Array

Tërmet në Juglindje të vendit, ja ku ishte epiqendraLëkundje të tjera vijojnë në vend. Sipas të dhënave nga EMSC tërmeti me magnitudë 3.2 është ndjerë në orën 17:57 dhe epiqendra ka qenë 12 km në verilindje të Ersekës.

Lëkundjet janë ndjerë në gjithë rrethin e Korçës.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments