Tërmet në Juglindje të vendit, ja ku ishte epiqendra

  0
  120

  Lëkundje të tjera vijojnë në vend. Sipas të dhënave nga EMSC tërmeti me magnitudë 3.2 është ndjerë në orën 17:57 dhe epiqendra ka qenë 12 km në verilindje të Ersekës.

  Lëkundjet janë ndjerë në gjithë rrethin e Korçës.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here